O nás

Naše chovatelská stanice se specializuje výhradně na chov čistokrevných pomeranianů s výbornou genetickou výbavou, s důrazem na  exteriér a zdravotní kondici. Námi odchovaní pejsci a fenky mají ty nejlepší podmínky pro svůj vývoj – jsou chováni v domácím prostředí tak, abychom byli schopni zajistit individuální péči každému z nich.

Zdraví našich pejsků je pro nás na prvním místě, a proto jim dopřáváme kvalitní krmivo a možnost socializace – naši pejsci vyrůstají všichni pohromadě, hrají si spolu, mají možnost venkovního výběhu a hlavně neustálý kontakt s člověkem. Díky těmto aspektům pozitivně formujeme jejich charakterové vlastnosti a povahu.

Chovné jedince do naší chovatelské stanice pečlivě vybíráme – předci našich pomeranianů mají velmi kvalitní rodokmeny (šampioni USA, Kanady, Thajska, aj..). U Hichs Star pomeranians proto křížence se špicem nenajdete.

Narozeným štěňátkům je věnována maximální péče. Majitelům našich odchovů poskytujeme chovatelský servis, u kterého klademe důraz na individuální a lidský přístup. 🙂

Translate »